Reservations: +90 212 258 34 26GSM: +90 536 065 23 35

Cheya Hotel & Resıdences’ a Hoş Geldiniz

AMACIMIZ

Misafirlerimizin kısa ve uzun dönemli konaklama ihtiyaçlarını, şehrin en merkezi noktalarında kaliteli hizmet anlayışı ile yaşamlarına değer katan mekanlarda, ekonomik ve çağdaş yaşam standartları sunarak karşılamaktır.

Çalışanlarımız

Ortaklıklarımızda anlayış, saygı, dürüstlük, güven ve çalışkanlık ilkelerine önem veren bir aile şirketiyiz. Misafirlerimizin ihtiyaçlarına çözüm odaklı ve hızlı bir şekilde karşılık vermek bizim için önemlidir. Genç, dinamik ve takım çalışmasına inanan ekibimizle çalışmalarımızdan en yüksek verimi almayı hedefliyoruz.

Toplum ve Çevre

Her adımı çevre kurallarına uygun olarak atıyoruz. Doğru standartlara sahip olup, gelecek nesillerimiz için bilinçli ve sorumluluk taşıyan ekibimize, çevrenin korunması ve acil durumlar için gerekli eğitimler veriyoruz.Toplumların ekonomik, çevresel ve sosyal gelişimine önem veriyor ve katkıda bulunuyoruz.

Misafirlerimiz

Hizmet sektöründe sınırların olmadığını bilerek, binalarımızda konforu ev samimiyeti ile misafirlerimize sunuyor, yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerle eşsiz müşteri değeri ve deneyimleri yaratıyoruz.